Zobacz również

Innowacyjne rozwiązania w produkcji eklerów

Innowacyjne rozwiązania w produkcji eklerów

Ekler, eklerek czy eklerka, to smakowite ciasto znana jest pod wieloma nazwami. Ekler charakteryzuje się podłużnym kształtem i składa się z parzonego ciasta przełożonego kremem. Zazwyczaj górna część ciasta jest pokryta pomadą, np. czekoladową. Słodkie i smakowite eklery są hitem w cukierniach, dlatego jeżeli zależy Ci na ich szybkiej i wygodnej produkcji, jednocześnie nie tracąc na ich wysokiej jakości, koniecznie powinieneś zapoznać się z najnowszą listwą do produkcji eklerów od marki Hasborg. Listwa do produkcji eklerów nadziewanych jest przeznaczona do maszyny QUATROMAX, która znana jest z zaawansowania technologicznego, a także swojej wielofunkcyjności - jest to maszyna, dzięki której można formować różnorodne typy ciastek. Dlaczego warto zainteresować się tym innowacyjnym rozwiązaniem?

Wszechstronne zastosowanie

QUATROMAX to urządzenie od marki Hasborg, które umożliwia stworzenie szerokiej gamy ciastek, dlatego będzie idealne dla tych mniejszych cukierni, jak i większych zakładów produkcyjnych. Maszyna jest wyposażona w głowice, które umożliwiają produkcję nie tylko ciastek dwukolorowych, ale również ciastek nadziewanych, jak i ciastek dekorowanych. Dzięki maszynie nie tylko zadbamy o prawidłowe uformowanie ciasta, ale również stworzymy wzory przyciągające uwagę potencjalnych klientów. QUATROMAX pozwala na wręcz nieograniczoną możliwość tworzenia fantazyjnych wzorów. Maszyny formujące od Hasborg umożliwiają stworzenie powtarzalnych i smacznych ciastek o różnorodnych kolorach, kształtach, wielkościach, wzorach i nadzieniach. Za pomocą nowoczesnej głowicy do ciasta można wprowadzić zarówno nadzienie rzadkie, jak i kremowe czy twarde, np. w postaci czekolady czy orzechów.

Indywidualnie lub w zestawie

Maszyna QUATROMAX została zaprojektowana w taki sposób, aby pracować z różnorodnymi typami ciast, np. ciastami parzonymi, piernikowymi, kokosowymi czy nawet piernikowymi. Maszyna umożliwia produkcję ciasteczek nadziewanych jednym nadzieniem lub dwoma nadzieniami, dlatego bez większego problemu poradzi sobie z produkcją eklerów. Przez dodanie odpowiedniego stołu QUATROMAX można umieścić bezpośrednio na taśmie pieca, dzięki czemu będzie można prowadzić ciągłą produkcję, która maksymalnie zwiększy wydajność pracy.

Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Ocena: 4.43/5 (7 opinii)
Oceń pierogarnię
jako pierwszy