Zobacz również

Najnowsze trendy w cateringu

Najnowsze trendy w cateringu

Branża usług cateringowych dynamicznie się rozwija na przestrzeni kilku ostatnich lat. Firmy cateringowe, które chcą ze sobą konkurować, muszą dbać nie tylko o profesjonalną oprawę imprezy okolicznościowej i smaczne oraz estetycznie prezentujące się jedzenie, czyli ogólnie mówiąc wysoką jakość usług, ale również jeżeli chcą być na "topie" muszą dostosowywać się do aktualnych trendów, które zmieniają się co sezon. Jakie są trzy najpopularniejsze trendy cateringowe?

Eko-friendly i zero-waste

Prawdziwy "Boom" w ostatnich latach osiąga świadomość ekologiczna, dlatego firmy cateringowe starają się przewozić jedzenie oraz pakować je w opakowania przeznaczone do recyklingu, a zamiast napojów w butelkach rozstawiane są szklane karafki z wodą oraz innymi napojami. Co więcej, firmy cateringowe coraz częściej rezygnują z plastikowych sztućców oraz naczyń i chętniej stawiają na produkty biodegradowalne. Można powiedzieć, że trend eko-friendly oraz zero-waste staje się współcześnie złotym standardem, ponieważ wielu klientów decydując się na usługi danej firmy cateringowej, zwraca uwagę na korzystanie z produktów, które nie zaszkodzą środowisku.

Przekąski na raz

Kolejnym trendem, który zyskuje na popularności wśród firm cateringowych, jest serwowanie niewielkich przekąsek oraz małych dań głównych, dzięki czemu uczestnicy wydarzenia mogą spróbować wszystkich pyszności, zamiast zapchać się jednym posiłkiem. Przekąski na raz są również idealnym rozwiązaniem w przypadku imprez, gdzie nie ma rozstawionej tradycyjnej zastawy stołowej i konsumpcja musi odbywać się na stojąco. Przysmaki na jeden kęs mogą składać się z warzyw, serów, a także słodkości, które będą wyróżniały się nie tylko świetnym smakiem, ale również nietuzinkową estetyką. Sprawdź ofertę catering Jarosław

Gotowa na przyjęciu, czyli tzw. live cooking

Chcesz osiągnąć efekt wow na organizowanym przyjęciu? W takim razie usługa, jaką jest live cooking będzie w sam raz dla Ciebie. Gotowanie na przyjęciu jest chętnie wybieraną atrakcją ze względu na swój niepowtarzalny i efektowny charakter. Tego typu usługa to dla firmy cateringowej idealny pomysł na urozmaicenia swojej oferty i zrobienie czegoś więcej niż przygotowanie i serwowanie posiłków.

Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (8 opinii)
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Ocena: 5/5 (6 opinii)
Ocena: 5/5 (6 opinii)
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (7 opinii)