Zobacz również

Wspieraj lokalny biznes i zamawiaj jedzenie online

Wspieraj lokalny biznes i zamawiaj jedzenie online

Branże gastronomiczna, hotelarska i usługowa przeżywają niezwykle trudne chwile. Sytuacja epidemiczna w kraju i na świecie spowodowała zamknięcie wielu hoteli oraz restauracji. Z hoteli mogą korzystać jedynie osoby odbywające podróże służbowe https://www.siedliskojanczar.pl/blog/praca-z-dala-od-zgielku-miasta.html . Z kolei bary i restauracje mogą serwować jedynie posiłki z możliwością dowozu lub na wynos. Sytuacja ta wymusiła na lokalach całkowitą zmianę trybu pracy oraz rozszerzenie oferty o usługi związane z dowozem oraz pakowaniem posiłków.

Wspieraj gastro!

Takie hasła widzimy w internecie, na plakatach w witrynach restauracji oraz w pozostałych mediach. Rzeczywiście, klienci stęsknieni za miej domowym jedzeniem bardzo chętnie włączają się w akcję i zamawiają swoje ulubione potrawy do domu lub przychodzą po nie osobiście. Aby zamówić jedzenie z dostawą i na wynos należy skorzystać ze strony internetowej lokalu lub specjalnej aplikacji, zrzeszających restauracje oraz pozostałe lokale oferujące jedzenie typu fast-food. Dzięki temu od razu wybierzesz dogodną formę płatności i maksymalnie ograniczysz kontakt z kurierem http://www.cateringjaroslaw.pl/

Abonamenty obiadowe

Restauracje i bary coraz częściej wprowadzają też możliwość zamówienia abonamentu obiadowego np. na tydzień. To doskonała opcja zwłaszcza dla osób pracujących zdalnie. Restauracje oferują rozmaite posiłki, zarówno mięsne, jak i jarskie, oraz dla osób będących na diecie. W ten sposób nie będziesz musiał się martwić o posiłek, bo każdego dnia dostaniesz go pod drzwi o wcześniej ustalonej porze.

Pandemia wywołała niemały chaos na świecie. Gospodarka zamarła, a przedsiębiorcy chcąc ratować swoje biznesy musieli się dostosować to zupełnie nowych warunków. Mimo tego niełatwego czasu warto wesprzeć działalność gastronomii i korzystać z możliwości zamawiania posiłków na wynos i z dostawą. W ten sposób zyskamy nie tylko smaczny posiłek, ale też pokażemy, że jesteśmy solidarni i umiemy sobie pomagać.

Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Ocena: 4.2/5 (10 opinii)
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (6 opinii)
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Oceń pierogarnię
jako pierwszy