Zobacz również

Zalety pieców konwekcyjnych

Zalety pieców konwekcyjnych

Piec konwencyjny tunelowy to jeden z elementów koniecznych do wyposażenia przestrzeni profesjonalnej cukierni. Dzięki odpowiednio dobranemu piecowi konwekcyjnemu nie tylko Twoja cukiernia zyska na pokaźnych oszczędnościach, ale również zautomatyzujesz wypieki, które będą teraz efektywniejsze. Wysokiej klasy piece tunelowe wyposażone są w nowoczesne systemy oraz innowacyjne rozwiązania techniczne, dzięki którym w piecu można utrzymać stałą temperaturę, dzięki czemu piec nie musi się co chwilę nagrzewać, pobierając energię elektryczną lub gaz.

Piec tunelowy produkcji Hasborg

Producent maszyn cukierniczych Hasborg pozwoli w utrzymaniu wysokiej jakości finalnego produktu. W zależności od długości pieca możliwe jest jego podzielenie na sekcje, dzięki czemu w każdej z nich będzie można regulować temperaturę z własnym obiegiem ciepła. Piec tunelowy marki Hasborg odznacza się szybkim osiąganiem wybranej temperatury, dzięki czemu zyskamy spore oszczędności związane z codziennym procesem eksploatacji. Piec wyposażony jest w prosty w obsłudze cyfrowy panel sterujący, dzięki któremu można kontrolować temperaturę pieczonych słodkości. W każdym module dostępne jest okno rewizyjne, dzięki któremu można kontrolować tworzony wypiek. Taśma produkcyjna jest pneumatycznie napinana, dzięki czemu mamy pewność, że wszystkie ciastka będą znajdowały się na jednej wysokości, co oznacza, że będą się równomiernie piekły.

Jakie funkcje posiada piec konwekcyjny

Piec tunelowy konwekcyjny od Hasborg jest wyposażony w moduł czyszczący taśmę, który gwarantuje utrzymanie porządku na linii. Wchodzące do pieca taśmy są automatycznie natłuszczane, dzięki czemu mamy pewność, że będziemy mogli później swobodnie ściągnąć ciasteczka z taśmy. W piecu tunelowym dostępne jest również okno inspekcyjne z podświetleniem, dzięki którym możemy zobaczyć faktyczną kolorystykę ciastka. Piec konwekcyjny umożliwia obieg powietrza w komorze, a następnie usuwanie powietrza wilgotnego, dzięki czemu utrzymamy wysoką jakość produktu finalnego.

Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Ocena: 5/5 (6 opinii)
Ocena: 5/5 (6 opinii)
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (8 opinii)