Zobacz również

Domowy chleb z Podkarpacia

Domowy chleb z Podkarpacia

Domowy chleb kojarzy się przede wszystkim z aromatycznym zapachem oraz wykwintnym smakiem. Z domowym chlebem nie ma konieczności tworzenia kanapki, aby delektować się jego przepysznym smakiem - wystarczy, że posmarujemy go masłem i zachwycające nasze kubki smakowe danie gotowe.

Jeżeli nie masz czasu na samodzielne pieczenie chleba, a chcesz mieć świeże pieczywo na święta, warto skorzystać z oferty Siedliska Janczar w Pstrągowej, które oferuje weekendową piekarnię, w której można zamówić trzy rodzaje pieczywa: chleb z rozmarynem i miodem, chleb pszenno-żytni oraz chleb z żurawiną. Ponadto w każdą sobotę i niedzielę w Siedlisku Janczar można zakupić świeże pieczywo wypiekane na miejscu w piecu ogrzewanym drewnem, dzięki czemu mają przepiękny i niezwykle aromatyczny zapach oraz są odpowiednio chrupkie. Chleby wypiekane są przede wszystkim z mąki orkiszowej oraz z mąki pszennej z własnych upraw, które następnie są przetwarzane na wykorzystywaną w pieczeniu mąkę. Domowy chleb jest świetną alternatywą dla chlebów kupowanych w sklepach, które nieczęsto są pełne spulchniaczy i aromatów smaku - tutaj wszystko jest naturalne i ekologiczne. Kupując chleb w Siedlisku Janczar, możesz wspomóc regionalny biznes. 

W Siedlisku Janczar na Pstrągowej w okolicach Rzeszowa nie tylko znajdziesz domowy chleb z Podkarpacia https://www.siedliskojanczar.pl/blog/domowy-chleb-czyli-mala-piekarnia-siedliska-janczar.html , ale również ciasta i niezwykle aromatyczne kawy, burgery oraz pizzę z pieca opalanego drewnem. Siedlisko Janczar niedawno otworzyło Browar Janczar, w którym na weekendach można zasmakować świeżego pieczywa, a także przepysznych ciast, m.in. festiwalowej szarlotki. Smaczne jedzenie w obecnej chwili związanej z sytuacją epidemiologiczną panującą w kraju można zamawiać wyłącznie na wynos w formie telefonicznej. W Siedlisku Janczar można równie kupić lokalne wino, a także trunki z winnic chorwackich, które idealnie pasują do pizzy i burgerów, a nawet domowego chleba. 

Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Ocena: 5/5 (6 opinii)
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Ocena: 5/5 (6 opinii)
Ocena: 5/5 (8 opinii)
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)