Domowy chleb z Podkarpacia

Domowy chleb z Podkarpacia

Domowy chleb kojarzy się przede wszystkim z aromatycznym zapachem oraz wykwintnym smakiem. Z domowym chlebem nie ma konieczności tworzenia kanapki, aby delektować się jego przepysznym smakiem - wystarczy, że posmarujemy go masłem i zachwycające nasze kubki smakowe danie gotowe.

Jeżeli nie masz czasu na samodzielne pieczenie chleba, a chcesz mieć świeże pieczywo na święta, warto skorzystać z oferty Siedliska Janczar w Pstrągowej, które oferuje weekendową piekarnię, w której można zamówić trzy rodzaje pieczywa: chleb z rozmarynem i miodem, chleb pszenno-żytni oraz chleb z żurawiną. Ponadto w każdą sobotę i niedzielę w Siedlisku Janczar można zakupić świeże pieczywo wypiekane na miejscu w piecu ogrzewanym drewnem, dzięki czemu mają przepiękny i niezwykle aromatyczny zapach oraz są odpowiednio chrupkie. Chleby wypiekane są przede wszystkim z mąki orkiszowej oraz z mąki pszennej z własnych upraw, które następnie są przetwarzane na wykorzystywaną w pieczeniu mąkę. Domowy chleb jest świetną alternatywą dla chlebów kupowanych w sklepach, które nieczęsto są pełne spulchniaczy i aromatów smaku - tutaj wszystko jest naturalne i ekologiczne. Kupując chleb w Siedlisku Janczar, możesz wspomóc regionalny biznes. 

W Siedlisku Janczar na Pstrągowej w okolicach Rzeszowa nie tylko znajdziesz domowy chleb z Podkarpacia http://www.siedliskojanczar.pl/blog/domowy-chleb-czyli-mala-piekarnia-siedliska-janczar.html , ale również ciasta i niezwykle aromatyczne kawy, burgery oraz pizzę z pieca opalanego drewnem. Siedlisko Janczar niedawno otworzyło Browar Janczar, w którym na weekendach można zasmakować świeżego pieczywa, a także przepysznych ciast, m.in. festiwalowej szarlotki. Smaczne jedzenie w obecnej chwili związanej z sytuacją epidemiologiczną panującą w kraju można zamawiać wyłącznie na wynos w formie telefonicznej. W Siedlisku Janczar można równie kupić lokalne wino, a także trunki z winnic chorwackich, które idealnie pasują do pizzy i burgerów, a nawet domowego chleba. 

Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (6 opinii)
Ocena: 4.38/5 (8 opinii)
Ocena: 5/5 (8 opinii)

Kto z nas nie lubi czasem skosztować czegoś sło...
Kosze na śmieci również mogą być nowoczesne. ...
Praliny to ulubione słodycze wielu osób. P...
Usługi cateringowe to bardzo popularna forma dzia...
Pierogi ze szpinakiem są potrawą, którą zaczę...
Lato bezsprzecznie kojarzy się z jedzeniem smaczn...