Zobacz również

Od czego zacząć organizację imprezy firmowej?

Od czego zacząć organizację imprezy firmowej?

W ostatnich latach popularność imprez firmowych znacznie wzrosła, ponieważ jest to wydarzenie, które pozwala na nawiązanie nowych przyjaźni, pogłębienie koleżeńskich stosunków, a zarazem zwiększenie efektywności pracy w zespole. Impreza firmowa jest wydarzeniem, które powinno mieć narzucony z góry cel, a więc integrację zespołu oraz próbę nauczenia wspólnego pokonywania problemów. Myśląc o organizacji imprezy firmowej, należy zastanowić się nad zespołem, którym zarządzamy — jakie są w nim osobowości oraz jaki format wydarzenie pozwoli nam spełnić wspomniany wcześniej cel organizowanego wydarzenia. Poniżej zapoznasz się z ciekawymi poradami na temat organizacji imprezy firmowej.

Realizacja pomysłów, czyli pomyśl o kosztach
Oczywiście organizacja imprezy firmowej https://www.siedliskojanczar.pl/blog/impreza-integracyjna-w-siedlisku-janczar.html związana jest z kosztami. Zapoznaj się z aktualnymi stawkami ośrodków wypoczynkowych oraz innych miejsc, w których chciałbyś urządzić imprezę firmową, ponieważ nieraz może się okazać, że Twoje pomysły nie są jednak na Twoją kieszeń. Jeżeli nie jesteś w stanie samodzielnie wycenić organizowany event ze względu na brak wolnego czasu, możesz zastanowić się nad pomocą event managera, który przygotuje pełen kosztorys poszczególnych ofert. Kolejnym ważnym aspektem podczas organizacji imprezy firmowej jest wybranie odpowiedniej lokalizacji, która musi być dostosowana do Twoich indywidualnych kryteriów, a także odzwierciedlać Twój pomysł. Świetnym pomysłem jest zorganizowanie imprezy firmowej z dala od przestrzeni miasta, gdzie Twoi pracownicy będą mogli się odprężyć oraz pooddychać świeżym powietrzem. Lokalizacje z dala od miasta oferują również sporą przestrzeń, na której można organizować różnorodne aktywności fizyczne, np. gry terenowe czy przejażdżki konne, dzięki którym będzie można podziwiać przepiękne krajobrazy. Oczywiście w przypadku organizacji imprezy firmowej w ośrodku wypoczynkowym, warto zadbać o miejsce noclegowe dla uczestników wydarzenia.

Działaj z wyprzedzeniem
Organizacja imprezy firmowej na spontanie, nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ musisz wziąć pod uwagę, że chociaż Ty nie masz żadnych planów, to jednak Twoi pracownicy mogą je już mieć. Zaplanuj imprezę firmową odpowiednio wcześnie, aby poinformować o niej wszystkich pracowników i dać im możliwość w niej uczestniczenia. Po przeprowadzonym wydarzeniu pamiętaj, aby przeprowadzić wśród swoich pracowników ankietę z ich odczuciami, a także uwagami dotyczącymi eventu.

Opinie (1)
~Maja

25.11.2020

Bardzo dobrym pomysłem jest urządzenie imprezy firmowej w Siedlisku Janczar. Siedlisko Janczar oferuje różnorodne aktywności fizyczne, a także po tym można się odprężyć w strefie spa pod chmurką.

Adres IP: **.**.**.94

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (8 opinii)
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (6 opinii)
Oceń pierogarnię
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (9 opinii)
Oceń pierogarnię
jako pierwszy